20 juni – Open Dag Heiligdom OLV ter Nood – Heiloo

2 juni 2026

Op zater­dag 20 juni 2026 or­ga­ni­seert het Theo­lo­gisch Instituut St. Boni­fa­tius een Open Dag voor belang­stel­len­den op de nieuwe leslo­ca­tie bij Onze Lieve Vrouw ter Nood in Heiloo.

Wil je sterker staan in jouw geloof, krachti­ger om anderen te helpen hun weg te vin­den in het geloof? Maak kennis met de ver­schil­lende studie en cursus moge­lijk­he­den. Wil je je verdiepen in het geloof? Sterker wor­den in je eigen geloof? Groeien om anderen te helpen hun weg te vin­den in het geloof?

Pro­gram­ma:  De dag begint om 9.00 uur met een Eucha­ris­tie­vie­ring; het pro­gram­ma van de Open Dag begint om 10.30 uur en duurt tot ongeveer 14.00 uur.

Volg een cursus of ga theo­lo­gie stu­de­ren aan het Boni­fa­tius­in­sti­tuut. Op zater­dag 20 juni 2026 bent u van harte welkom op onze Open Dag in Heiloo!

Wenst u meer informatie? Dan kunt u met uw vragen terecht bij het secretariaat via secretariaat@bonifatius.org. Via dit mailadres kunt u zich ook aanmelden voor de Open Dag. Hebt u liever telefonisch contact? Dan kunt u contact opnemen met dhr. Diederik Wienen, via 06-83 25 79 25. Verder verwijzen we naar de website van het Bonifatiusinstituut www.bonifatiusinstituut.nl

Het St. Boni­fa­tius­in­sti­tuut is gevestigd bij het Hei­lig­dom van Onze Lieve Vrouw ter Nood te Heiloo. U bent welkom op de nieuwe locatie!

Adres: Heiligdom Onze Lieve Vrouw ter Nood, Hoogeweg 65 Heiloo.
Er is voldoende parkeergelegenheid op het parkeerveld aan de Kapellaan.

Andere berichten